sobota, 16 lutego 2013

Garażówka w Sosnowcu

Wiosenne porządki czas zacząć!  
23 marca Klub Remedium w Sosnowcu organizuje pierwszą edycję Garażówki!
Będzie to cykliczna impreza pozwalająca mieszkańcom Zagłębia i Śląska na pozbycie się zalegających w szafach, pawlaczach, składzikach, garażach, strychach, piwnicach i komórkach rzeczy. Podstawowym założeniem akcji jest wolna wymiana / sprzedaż miedzy uczestnikami wszystkich rzeczy takich jak: ubrania, dodatki do garderoby, ale również książek, płyt oraz sprzętów AGD/RTV... 

Dodatkowo będzie można kupić rękodzieło prosto od produkty projektantów i dizajnerów. To świetna okazja, żeby poznać młode talenty z okolicy i docenić to co mamy na własnym podwórku. Raj dla osób z żyłką poszukiwacza, dla osób ceniących sobie oryginalne gadżety, modę vintage i niebanalne przedmioty. Tanio można kupić coś fajnego: meble, książki, ubrania, naczynia itd. Poza tym zapowiada się niezła zabawa przy wysublimowanej muzyce i kulinarnych smakołykach. 


Dizajneko jest patronem medialnym tej imprezy - zapraszamy! Szukajcie naszego stoiska, będziemy mieć produkty tych projektantów, którzy nie mogą pojawić się osobiście. 


I dwie bardzo ważne rzeczy: 

KAŻDY MOŻE WYSTAWIĆ SWOJE GRATY

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://www.facebook.com/events/106202099559493/  
Projektanci chętni do wystawiania swoich produktów mogą zgłaszać się na remedium.klub@gmail.com