środa, 6 lutego 2013

konkurs świet(l)ny recykling

1 lutego ogłosiliśmy nasz pierwszy konkurs recyklingowy. Planujemy ich więcej, bo to dobry sposób by zachęcić do recyklingu, kreatywności i twórczości. Motywacja jest podwójna, można samemu, niedużym kosztem wykonać coś fajnego i przydatnego a przy tym wygrać atrakcyjna nagrodę.
Do współpracy przy konkursie zaprosiliśmy  Cable Power™ (cablepower.pl). Tym, którzy jeszcze nie znają napiszę, że jest to polska marka minimalistycznego oświetlenia z kabli w kolorowych oplotach.
Kabel z oprawką i żarówką to najprostsza lampy świata. Te od Cable Power™ wyróżniają kolorowe kable o gęstym, niepowtarzalnym splocie i dopracowane w każdym szczególe oprawy. Od początku stawiali na wysoką jakość i ciekawe rozwiązania co zaowocowało nagrodą „must have” przyznaną przez grono ekspertów w ramach Łódź Design Festival.
Wszystkie lampy są realizowane na zamówienie z najwyższą dbałością o szczegóły. Można wielokrotnie zmieniać ich wygląd, dodać własnoręcznie wykonany klosz lub powiesić w klasycznej postaci i fantazyjnie zawiązać kabel.

Projektanci żartują na swoim profilu na fb: ach ci architekci... 25 kolorów do wyboru, a oni i tak wolą czarny i komentarz do słynnego tekstu o fordzie t: my chyba zmienimy to na "możesz otrzymać LAMPĘ w każdym kolorze, pod warunkiem, że NIE będzie to kolor czarny.
Lampa, którą można wygrać to  cableONE basic w oplocie w kolorze lawendowym z czarnymi dodatkami, jest na prawdę świet(l)na!

Szczegóły konkursu na stronie http://konkurs.dizajneko.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza