środa, 13 lutego 2013

REC. Nakręć się na recykling!Zaprzyjaźniony portal ZielonaLekcja.pl ogłosił konkurs "REC. Nakręć się na recykling!"
Kochasz ekologię i recykling, nie możesz patrzeć, jak marnują się surowce wtórne, a może przechodzą Cię ciarki, gdy widzisz hektolitry marnowanej wody? Weź kamerkę, aparat lub telefon i nakręć krótki film, który pokaże Twoje recyklingowe podejście do życia!

„REC – nakręć się na recykling” to konkurs organizowany przez portal edukacji ekologicznej ZielonaLekcja.pl. Waszym zadaniem jest nagranie filmu o tematyce recyklingowej (recykling puszek, szkła, tworzyw sztucznych, makulatury, zużytych baterii czy zużytego sprzętu elektrycznego i opakowań) o długości od 20 do 90 sekund. Formę nagrania oddajemy w Wasze ręce. Możecie wyreżyserować krótki film fabularny, mini reklamę bądź spot promocyjny, ważne żeby pamiętać o temacie głównym i… humorze :) Na prace czekamy do 31 marca 2013 r.
Nagrodami w konkursie są rewelacyjne graficzne tablety Bamboo od firmy Wacom oraz książki od wydawnictwa Wojciech Marzec, które pozwolą jeszcze lepiej poznać techniki filmowania.
Życzymy wielu recyklingowych inspiracji!

Więcej informacji:
Emilia Seweryn, tel. +48 61 655 81 34, redakcja@zielonalekcja.pl.


Czasu jest sporo, ale nie ma co czekać - kamery, aparaty, smartfony w dłoń i do dzieła! Zapowiada się świetna zabawa, a przy tym można zrobić coś dobrego i wygrać interesujące nagrody.
Zachęcamy do udziału! Szczegóły konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie http://zielonalekcja.pl/formularz.php


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza