niedziela, 24 marca 2013

Relacja z I edycji Garażówki


http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580495_516486248372752_880499598_n.jpgTym razem wyjątkowo dotarłyśmy na miejsce o czasie. Oczywiście większość wystawców już była, na szczęście stołów starczyło stołów i dla nas. Zapomniałyśmy zabrać nowej partii kolczyków terefere, a poza tym byłyśmy dobrze przygotowane :) Spodziewałyśmy się większej liczby zwiedzających, ale nie ma się co dziwić temperatura -8 stopni C w trzeci dzień wiosny nie zachęcała do wychodzenia z domu. Mamy też podejrzenia, że ostatnia sobota przed Świętami Wielkanocnymi odbyła się w wielu domach pod znakiem porządków. Natomiast Ci co byli nie żałowali. Można było nie tylko zaopatrzyć się w ręcznie robioną biżuterię, ubrania DIY i Vintage, zabawki, buty, płyty winylowe, książki, dodatki do domu lecz także wypić kawę i zjeść przepyszne babki.


Na stoisku dizajneko prezentowałyśmy produkty:
Bez Metki 
Lusia
Ło Matko Z Córką
Profizorka
terefereNatomiast swoje własne stoiska miały wspólpracujące z nami Projektantki:
Fanny & FranzKocikowo
 


Mehehehe 

I jeszcze kilka zdjęć ogólnych z imprezy:


  


Dowiedziałyśmy się właśnie, że kolejna edycja Garażówki tym razem w połowie plenerowa, odbedzie się w czerwcu. Już teraz wszystkich zapraszamy!

Dziękujemy Załodze Remedium za organizację i współpracę, Klientom za zakupy i budujące słowa a Wystawcom za miło spędzony czas i nowe kontakty! Już wkrótce pojawią się u nas proekologiczni projektanci, których poznałyśmy podczas Garażówki.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza