poniedziałek, 11 marca 2013

RE.KREACJA_BAZA

podzial na grupyW przyszłym tygodniu w dniach 18-22 marca odbędzie się druga edycja warsztatów  RE.KREACJA.

 Organizatorzy Koło Naukowe URBANator i studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej starają się pokazać, jak wiele można osiągnąć dzięki współpracy i jak można wpłynąć pozytywnie na nasze otoczenie. Poprzez działania na materiałach z odzysku i materiałach proekologicznych, małymi krokami udowadniają jak ważną rolę w architekturze odgrywają zasady zrównoważonego rozwoju i poszanowania dla środowiska.

Podczas pierwszej edycji warsztatów, która odbyła się w zeszłym roku, studenci KREOWALI przestrzeń parku Wydziału Architektury PK służącego REKREACJI, przy użyciu materiałów z RECYCLINGU. Więcej informacji na temat poprzedniej edycji znajduje się tu: http://rekreacjawapk.wordpress.com/re-kreacja-2012/idea/


Druga edycja nosząca tytuł BAZA ma na celu KREACJĘ pomieszczenia w budynku WA PK przy ul.Warszawskiej 24 w Krakowie. Stworzona BAZA będzie im służyć jeszcze długo po zakończeniu warsztatów. Ma to być przestrzeń studencka, gdzie będzie można organizować warsztaty, prelekcje, wykłady, pokazy filmów, spotkania Kół Naukowych i wszelkie inne inicjatywy proponowane przez studentów. Tym samym organizatorzy są otwarci na współpracę ze wszystkimi chętnymi do podzielenia się swoją wiedzą ze studentami WA PK.

 

Do pracy warsztatowej zostanie wybranych 5 grup po 5 osób, wybranych spośród autorów wstępniaków, czyli prac odpowiadających na zadany temat w dowolnej formie i technice.  Szczegóły tu:

Untitled-1A

Każda grupa będzie mieć swój materiał do przetworzenia i cel, a wszystkie razem stworzą spójną i wygodną przestrzeń studencką.
Warsztatom będą towarzyszyć wykłady zaproszonych gości, w tym znakomitym gronie znajdzie się też dizajneko. Spotkanie z nami 20.03.2013 o 14.00.

ORGANIZATOR: Koło Naukowe URBANator
NAZWA WARSZTATÓW: RE.KREACJA_BAZA
UCZESTNICY: 5 GRUP PO 5 STUDENTÓW Z KAŻDEGO ROKU
TERMIN: 18 – 22 MARCA 2013
LOKALIZACJA WARSZTATÓW: BUDYNEK WA PK ul. WARSZAWSKIEJ 24
KOORDYNATORZY: Urszula Kuczma 602440067
Dagna Pękala 668583997
Karolina Studencka 722163002


Więcej informacji na temat RE.KREACJI:
http://rekreacjawapk.wordpress.com/
http://www.facebook.com/Rekreacjawapk

ZAPRASZAMY!