wtorek, 19 marca 2013

Warsztaty Dizajneko na Kiermaszu Twórczej Reanimacji Odpadów

Podczas V Kiermaszu Twórczej Reanimacji Odpadów (20 i 21 kwietnia w Bytomiu) zapraszamy do naszego stolika warsztatowego, gdzie z niepotrzebnych rzeczy będziemy tworzyć wspólnie coś potrzebnego i fajnego. W ruch pójdą nożyczki, nożyki, klej, taśma klejąca, spinacze, agrafki, żelazko, maszyna do szycia, papier ścierny, kredki świecowe...
W pierwszy dzień Kiermaszu od 13.00-17.00 poprowadzimy warsztat "Rolki w nowej roli" rolki po papierze toaletowym, ręcznikach papierowych, folii aluminiowej itp - przetworzymy na coś do wnętrza, coś do zabawy i coś do ozdoby.
Następnego dnia od 12.00 - 17.00 będzie "Warsztat dzianiNOWY". Rzucimy na stół koszulki (tshirt), bluzki i topy z dzianiny, które się przedziurawiły, sprały, znudziły. Im weselsze kolory i wzory tym lepiej. Zamienimy je na wiosenną biżuterię, dodatki odzieżowe i do wnętrza.
W ramach przygotowania do Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów już teraz proponujemy jedną koszulkę przetworzyć na pelerynę superbohatera. Szczegóły w dziale ZróbToSam: http://www.blog.dizajneko.pl/2013/03/peleryna-suberbohatera-z-koszulki.htmlZainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przyniesienie rolek kartonowych lub dzianinowych koszulek. Będziemy mieć własny zapas, ale im więcej do przetworzenia tym lepiej :) Potrzebny będzie też dobry humor i chęć do działania :)

Jeśli nie do nas to zapraszamy do stolika Kreatywnej Kasi lub Inżynierii Designu.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza