niedziela, 24 marca 2013

Wiosenny Swag Show 2013

Galeria Szyb Wilson to niesamowite miejsce, odbywają się tam wystawy, przedstawienia, konferencje, szkolenia i targi. Tam też już po raz drugi odbędzie się 6 kwietnia Swag Show - jak piszą organizatorzy "największy showroom w kraju". Na 2000 m2 swoje produkty zaprezentują najlepsi polscy projektanci i marki streetwearowe z całej Polski ale przede wszystkim ze Śląska i okolic. Będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić: ubrania, biżuterię, dodatki wnętrzarskie, sprzęt sportowy, ilustracje a nawet książki. Ponadto zakupom będzie towarzyszyć dawka świetnej muzyk.

Dopełnieniem całodziennego wydarzenia będzie After Party, które odbędzie się Mega Clubie. Gwiazdą wieczoru będzie  W.E.N.A. , a jego występ poprzedzą popisy wicemistrzów świata IDA 2011: Czarnego i Tasa oraz twórca najbardziej znanych blendów, producent oraz raper 2sty. 

Zeszłoroczna pierwsza edycja Swag Show zgromadziła tłumy i okazała się strzałem w dziesiątkę. Na Śląsku brakowało tego typu imprezy na tak wielką skalę. Jesteśmy pewne, że i ta wiosenna będzie wielkim sukcesem i przyczyni się do promocji rodzimych projektantów.

Dizajneko jest jednym z patronów medialnych tej imprezy. Będziemy mieć też swoje stoisko a na nim produkty: Bez Metki, Kocikowa, Kreatywnej Kasi, Lusi, Ło Matko Z Córką, Mehehehe, Profizorki, Terefere.


Miejsce: Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1, Katowice
Data: 6 kwietnia 2013
Wstęp: część dzienna – FREE
After Party – przedsprzedaż: 20 zł / w dniu koncertu 25 zł /
Line – up: W.E.N.A. + Dj. IKE, Dj. Czarny/Tas, 2sty, Moonkey Bad
Miejsce: MEGA CLUB 


Więcej informacji:  
swagshow.pl 
facebook.com/events/126662897512972/