piątek, 8 marca 2013

Wyniki konkursu Świet(l)ny recykling

I miejsce - Tomasz Krajewski
Zwycięzcą konkursu Świet(l)ny Recykling został Pan Tomasz Krajewski, który wykonał klosz z kolorowych słomek po napojach. Pan Tomasz otrzymuje lampę CableONE basic z kablem w oplocie lawendowym z czarnymi oprawami. Świet(l)ny recykling! Gratulujemy!


Opis autorski:
Klosz ze słomek po napojach
Klosz został wykonany z plastikowych, kolorowych słomek po napojach łączonych ze sobą poprzez wsuwanie jednej w drugą, tworząc trójkątny moduł. Jeden moduł składa się z trzech połączonych ze sobą słomek. Każdy z modułów osadzony został na przezroczystym, plastikowym walcu (trzonie klosza) do którego wykonania posłużył mi stary pojemnik kuchenny. Słomki są lekko przezroczyste co pozwala światłu w bardzo ciekawy sposób przenikać na zewnątrz dając pomieszczeniu kolorowe i nieagresywne oświetlenie. Klosz nadaje się idealnie jako ciekawy akcent do niewielkiego wnętrza na przykład kawalerki. W tego rodzaju wnętrzu lampa z takim kloszem będzie doskonale wyeksponowana. Sprawdzi się tworząc relaksujący klimat nad stołem w centralnym punkcie mieszkania. Dzięki swoim walorom kolorystycznym klosz idealnie skomponuje się z każdym kolorowym kablem lampy CableONE. Dodatkowym atutem klosza jest fakt, że został wykonany bez użycia kleju i innych substancji łączących! Jest to klosz w 100% wykonany z materiałów niepotrzebnych!

II miejsce - Paweł Wrzosek
II nagrodę - zestaw 3 ledówek E27 230V AC 4.oW White - za 137 polubień i świet(l)ny pomysł otrzymuje Pan Paweł Wrzosek. Gratulujemy!


Opis autorski:
Jak widać żyrandole wykonałem z bębnów od pralki, oprawki na żarówki,
kable zasilające pochodzą ze starych żyrandoli które skończyły swój
żywot na strychu. Świecące boczne panele to kawałki płyt plexi również z odzysku.
Zastosowanie: Bęben z białymi panelami wisi w holu, ten z niebieskimi w dużym pokoju.

 
III miejsce - asiakart
III nagrodę - zestaw 3 ledówek E27 230V AC 4.oW White - za 137 polubień i równie świet(l)ny upcykling szklanek otrzymuje asiakart. Gratulujemy!


Opis autorski:
Lampa przeznaczona do nowoczesnego wnętrza, wykonana ze szklanek.


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zaangażowanie, pomysłowość i nakład pracy. Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się przy wykonywaniu swoich kloszy i jesteście zadowoleni z efektów tak samo jak my oraz że Wasze pomysły zainspirowały innych do recyklingu i kreatywnego przetwarzania.

W ramach podziękowania za udział w konkursie wszystkim Uczestnikom dajemy 10% zniżki na jednorazowe zakupy w galerii dizajneko.pl do wykorzystania końca miesiąca. W uwagach do zamówienia prosimy wpisać hasło "konkurs".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza